Steun ons en help Nederland vooruit

zaterdag 25 november 2017

Hulde aan onze (jeugd)brandweer en jubilarissen!

Op vrijdag 24 november is de jaarlijkse brandweerbijeenkomst gehouden op het gemeentehuis, waarop we onze dankbaarheid uitspreken voor de inzet van onze vrijwilligers bij de brandweer. Zoals ieder jaar werden de jubilarissen door burgemeester Van Wingerden toegesproken en gehuldigd.

Dit jaar is er ook speciale aandacht voor de prestaties van de jeugdbrandweer van Rheden, die dit jaar de eerste prijs hebben gewonnen bij de landelijk brandweerwedstrijden. Voor deze bijzondere prestatie is de Rhedense Kanjer uitgereikt aan de leden van de jeugdbrandweer, een prijs voor jongeren die een bijzondere prestatie hebben geleverd in de samenleving.

D66 Rheden is zeer dankbaar voor de inzet van onze vrijwilligers. Inwoners van de gemeente Rheden kunnen dankzij de vrijwilligers rekenen op de professionele werkwijze van onze brandweer. Wij willen de jubilarissen en de jeugdbrandweer ook van harte feliciteren. Hulde!